O nás

Radka Stupková

 RADKA STUPKOVÁ

  • zakladatelka a lektorka našeho Starbag Ateliéru, rovněž také herečka, dabérka, režisérka a autorka
  • umělecká ředitelka a herečka Divadelní společnosti Starbag
  • vystudovala hudebně dramatický obor na Státní konzervatoři Praha v letech 1977 – 1983
  • působila v divadlech:  Divadlo Na Vinohradech, divadlo Semafor, Divadelní společnost Josefa Dvořáka, ..
  • ve filmu debutovala v roce 1978 ve snímku režiséra Jiřího Hanibala: „Leť, ptáku, leť.“!
  • hrála v televizním muzikále Stvoření světa, kde ztvárnila jednu z hlavních rolí
  • seriály ve kterých jste jí mohli vidět: Bambinot, Pojišťovna štěstí, Ordinace v růžové zahradě, Náves, Vyprávěj, Ach ty vraždy!, Život je ples, Obchoďák, Cesty domů, Policajti z předměstí, Bezdružice, VIP Vraždy, …

 

Co myslíte, znáte hlas Radky Stupkové? Že ne? Ale ano!

Radka je především známá díky dabingu, v němž působí nejen jako dabérka, ale i jako textařka a režisérka. Svůj hlas propůjčila např. těmto slavným osobnostem: 

  • Nastassja Kinski, Julia Ormond, Jennifer Coolidge, Charlize Theron, Julia Sweeney, Catherine O’Hara, Leslie Hope, apod.

 

Kurzy Radky Stupkové jsou jedinečné v jejím individuálním přístupu ke každému žákovi. Snaží se vytvořit příjemnou atmosféru během výuky a především, což mnoho lektorů bohužel v dnešní době nedělá, vydolovat z Vás to nejlepší, objevit Váš skrytý talent a potenciál, se kterým Vás učí následně pracovat. Její styl výuky je velmi charakteristický, snadno si získává přízeň žáků, kladete si otázku: „Proč je tomu tak?“ Dle mého názoru, za to může její „fluidum“. V dnešní době si zvolit správný kurz, není vůbec snadné, nabídka je široká, nicméně podstatou každého úspěšného kurzu je – lektor, který se Vám bude věnovat proto, že ho to baví, naplňuje a slaví s Vámi úspěchy, což naše lektorka, Radka Stupková, zaručeně je. Neváhejte ani minutu a přihlašte se na její kurzy, aby jste se mohli na vlastní oči a uši přesvědčit, že „nekecáme“.

 

Pro více informací o její tvorbě, navštivte prosím níže uvedené odkazy na webové stránky:

FDB

CSFD_Radka Stupková

Youtube_Radka Stupková